Tani i doskonały tytoń papierosowy

W obecnych czasach nałóg papierosowy jest niezwykle popularny, ale również szczególnie kosztowny. A rozumiemy jak trudno jest się pozbyć takiego przyzwyczajenia, mimo wielu usług z jakich możemy skorzystać, jak plastry, tabletki albo dużo innych. Kiedy raz już dotrzemy do nałogowego palenia mnóstwo osób już nie zawraca z owej ścieżki. Natomiast nie zastępuje to faktu, iż biorąc pod rozwagę stale rosnące ceny papierosów widocznych w sklepach, wielu nie umie sobie już na to pozwolić, a nałóg woła. Tak więc wyszukujemy rozwiązań, co by tu uczynić by zaoszczędzić? I rozwiązanie wyczekuje na nas tuż za rogiem. Mamy możliwość zakupić tytoń na kilogramy i potem samemu skręcać, lub także używać specjalnego urządzenia. Kilogram takiego tytoniu nierzadko jest równoważny 1000 papierosów. Rozbieżność jest spora, przez co oszczędność również jest wielka. Co prawda opłata jest o wiele mniejsza, więc można by pomyśleć, iż i jakość jest słabsza. Nic bardziej błędnego. Tytoń ten podczas palenia wyróżnia się bogatym i pełnym a zarazem subtelnym i bardzo przyjemnym smakiem. Oczywiście mamy to gwarantowane jak wybierzemy stronę „dobry tyton”.

Tani dobry tytoń papierosowy w teraźniejszych czasach

Wszyscy wymagamy zaoszczędzić na tytoni nie tracąc jakości, na szczęście jest to możliwe. Wyszukując markę „dobry tyton, posiadamy pewność, że uzyskamy:

 • zawsze dobrą stawkę,
 • gwarancję jakości,
 • czysty artykuł bez zanieczyszczeń,
 • doświadczoną markę,
 • świetną wilgotność.

Tak więc wszystko to co ważne, jeżeli chodzi o tytoń. No i naturalnie kilogram tytoniu z tej marki daje nam około 1000 papierosów. To niewątpliwie wywołuje wrażenie. Również jest on także cięty i pakowany fabrycznie. Nie wyszukamy w nim też żadnych patyków czy podobnych zabrudzeń, jest za każdym razem zupełnie czysty, gotowy do wypełniania tubek papierosowych. Co więcej jego wilgotność to 5-7%, więc zapewnia optymalną giętkość włókien, bez grzybni pleśniowej jak niewykruszanie się pyłu tytoniowego. Jest wtedy w pełni gotowy do wykorzystania już od pierwszego otwarcia. Dzięki temu posiadamy pewność, iż tytoń jest idealnej jakości, nie tylko tani.

Dobry tytoń papierosowy – duży asortyment

Otworem stoi przed nami opcja zaoszczędzenia pieniędzy, w zależności od tego kto ile pali, mogą to być dziesiątki, a chociażby setki złotych. Plus naturalnie nie tracimy na jakości. To nie wszystko, nie wymagamy zastępować także rodzaju papierosów, bo znajdziemy tutaj szczególnie szeroki wybór. To samo dotyczy się mocy, jest tu tytoń o sile:

 • mocnej,
 • średniej,
 • słabej.

Bez trwóg odkryjemy tutaj to czego szukaliśmy. Tak naprawdę decydując się na zakup tytoniu mamy możliwość tylko uzyskać. Ciężko jest dopatrzyć się jakiegokolwiek minusa takiej umowy. Istnieje także morze powszechnych gatunków takich jak:

 • Marlboro Red,
 • Viceroy,
 • Pallmall,
 • Red&White,
 • Korsarz,
 • LD,
 • Camel,
 • West,
 • Chesterield.

I trochę podobnych. Naprawdę nie ma się nad czym dłużej namyślać.

Zamów w precyzyjny sposób już dzisiaj

Proces zamówienia jest też nieziemsko prosty. Możemy zatelefonować, a chociażby wysłać smsa z wszystkim potrzebnymi danymi oraz określeniem, co chcemy kupić. Jeżeli nam łatwiej oraz komfortowo mamy możliwość również złożyć zamówienie online, poprzez www stronę, na tej samej zasadzie po prostu dostarczając dane oraz wybierając produkt. Koszt dostawy jest dodatkowo w niskiej cenie, a gdy zamówimy więcej niż 5kg dowiozą nam produkt za darmo. Tak więc w ekspresowy oraz prosty sposób mamy możliwość zdobyć tytoń świetnej jakości, nie odczuwając różnicy między tymi, a papierosami, które paliliśmy do tej chwili. Niewątpliwie wisienką na torcie jest znaczną oszczędność finansów, jakie będziemy mogli przekazać na co tylko będziemy marzyli.

Artykuł został dodany przez administratora strony tani dobry tytoń papierosowy.

About the author

8 komentarzy

 1. Pakoszław 9 czerwca 2020 Reply
 2. Kanizjusz 5 stycznia 2021 Reply
 3. Ageusz 6 stycznia 2021 Reply
 4. Natalia 9 stycznia 2021 Reply
 5. Lea 28 czerwca 2021 Reply
 6. Jewdocha 29 czerwca 2021 Reply
 7. Leonida 12 listopada 2021 Reply
 8. Radzimir 14 listopada 2021 Reply

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *