Innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnych przedsiębiorców

Gdy jesteś fanem nowatorska i funkcjonalności, to jak najbardziej musisz obejrzeć ten artykuł i sprawdzić stronę internetową dennert.pl/. Stosujemy inteligentne rozwiązania, które z pewnością przypadną do gustu każdemu i posłużą na długi czas. Wykonujemy firmę rodzinną w trzecim pokoleniu, co buduje swoistą renomę. Rocznie podejmujemy się ponad 4,5 tysiąca przedsięwzięć. Co jest naszymi najsilniejszymi zaletami? Są to np.:

 • solidność,
 • odpowiedzialność.

Zwłaszcza interesujemy się prefabrykowanymi domami i częściami betonowymi. Głównie możemy pochwalić się odpowiednim i specjalistycznym wykonaniem stropów kanałowych rodzaju Teriva, Filigran, Zeranski. Nasza firma przyjmuje około pół tysiąca wyspecjalizowanych pracowników, którzy rozmieszczeni są na sześciu różnych obszarach. Z uwagi na to my proponujemy stropy Szczecin, stropy Wrocław oraz nie tylko.

Najodpowiedniejsza rodzinna firma

Nasza firma osiągalna pod adresem internetowym dennert.pl/ stanowi średniej wielkości przedsiębiorstwo z długoletnią, trzypokoleniową tradycją. Jako profesjonalni doręczyciele produktów przeznaczonych do szybkiego, energooszczędnego i innowacyjnego budowania, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą klasę, jak również nasze 80-letnie doświadczenie w fachu. Początkowo nasza firma stanowiła tylko hurtownię towarów budowlanych. Natomiast potem jej założyciele wymyślili sobie budowanie domów w sposób prędki i tani. Tak narodziła się zamysł inteligentnych, prefabrykowanych domów, do budowy, których wykorzystywano wyłącznie albo w większości ekologicznych artykułów. Dzięki temu nasza firma stała się znana nie zaledwie na obszarze Niemiec, natomiast też na całym świecie. Staliśmy się kreatorem gałęzi budowlanej. Prefabrykacja elementów budowanych i wstawiennictwo inwestorów budowlanych, to dokładnie innowacyjne rozwiązania firmy Dennert. Jeszcze przed 2000 rokiem wymyślono pomysł piwnicy prefabrykowanej, a potem rozbudowano ofertę o masywne domy prefabrykowane. Jednakże najwidoczniejszym sławą cieszą się stropy kanałowe zwłaszcza ten typu Teriva lub Filigran. W 2010r. pozostały one zaakceptowane przez niezależne jury za najlepszą innowację. Pokazuje to, że firma Dennert ciągle wybiega o krok na przód, jak również stara się znaleźć coraz to nowszych i bardziej przyszłościowych rozwiązań. To dzieje się naturalnie w siedzibie naszej firmy, jak i w pozostałych naszych lokalizacjach, ze względu na to ani stropy Wrocław, ani stropy Szczecin niczym się od siebie nie różnią.

Nasza najwłaściwsza oferta i największe plusy – stropy Szczecin

Nasza propozycja jest bardzo bogata i każdy na pewno wybierze sobie coś dla siebie czy cały pakiet, jaki marzy, by wykorzystać w swoim domu, firmie. Szczególnie zajmujemy się między innymi schodami. Posiadamy jedną z największych fabryk schodów w Europie i jesteśmy w stanie odwzorować prawie każdą koncepcję. Proponujemy superszybki montaż, idealne wykończenie i dającą niesamowity efekt izolację akustyczną. Pochwalić jesteśmy w stanie się wodoszczelną piwnicą gatunku base. Jest ona błyskawiczna w instalacji, bezpieczna i co najważniejsze ekonomiczna. Naturalnie do zrobienia jej używa się prefabrykowane części, które łączone są bezspoinowo z użyciem wyjątkowej techniki łączenia. Na wykonanie takiej piwnicy potrzebujemy tylko sześciu godzin, przy wykorzystaniu suchych części budowlanych oraz gotowych otworów okiennych oraz drzwiowych. Najgłówniejszym przymiotem takiej piwnicy oczywiście poza krótkim czasem realizacji jest niezmiernie spora wodoszczelność. Ale naszym najszczególniejszym wynalazkiem jest inteligentny system stropowy. Kanały stropowe doręczane są na plac budowy jako suche części, już przyrządzone do zainstalowania. Są one niezmiernie solidne, z uwagi na to nie jest niezbędne zakładanie podpór do ich montażu. Użyć tutaj jesteśmy w stanie łączenia bezspoinowego, a pozwalają na to opatentowane klamry DX zintegrowane ze stropem. Takie stropy są szalenie nowoczesne i termoaktywne. Są one komponowane według indywidualnych spraw z zachowaniem szczegółowych wymiarów. Więc nasze kanały stropowe są naszą wyjątkową dumą. Jakimi atutami jesteśmy w stanie się pochwalić poza tym? Są to najczęściej:

 • fabrykacja w fabryce,
 • logistyka,
 • drużyna specjalistów,
 • nowomodne budowanie.

Dzięki wytwórczości w fabryce domy naszych kupujących odznaczają się najwyższą jakością. Dzięki temu możemy także zyskać na oszczędności energii oraz kosztów. Gdy chodzi o aspekt logistyczny, to wszystkie wytworzone, gotowe już elementy przewożone są na miejsce budowy. Ze względu na to trzeba tylko parę przejazdów pojazdów ciężarowych, a wszystkie niezbędne, gotowe części będziemy mieli już na miejscu. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu drużynie ekspertów na życzenie klienta możemy zmontować fragmenty na miejscu tak, aby zapewnić terminowe i jak najprędsze zakończenie budowy. Jednak za pomocą inteligentnego procesu prefabrykacji z ciągłym nadzorem jakości firma Dennert powoduje, że budowanie staje się całkiem przewidywalnym procesem.

Artykuł został dodany przez administratora strony www strop kanałowy.

About the author

5 komentarzy

 1. Wiwanna 26 czerwca 2021 Reply
 2. Krzesimir 1 lipca 2021 Reply
 3. Balbina 9 listopada 2021 Reply
 4. Ernest 10 listopada 2021 Reply
 5. Samanta 12 listopada 2021 Reply

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *